Na de column van Patrick Kicken afgelopen vrijdag meldt AD.nl nu ook aan dat radio-dj’s Coen Swijnenberg (43) en Sander Lantinga (46) in gesprek zijn met JOE over een mogelijke overstap. Het duo zou dan in de ochtend weer vijf dagen in de week samen radio te gaan maken.
Gerelateerde berichten

Nieuws
Officieel: Coen en Sander naar JOE
Radio-dj’s Coen Swijnenberg en Sander Lantinga verhuizen naar JOE, de nieuwe zender van DPG Media. Ze waren eerder actief bij Radio 538 en Veronica en zullen nu elke ochtend uitzenden. JOE, gelanceerd op 1 september, [lees verder]

Nieuws
Joe gaat 1 september live
Op 1 september 2023 om 00:00 uur zal DPG Media het radiostation Joe lanceren als het tweede landelijke FM- en DAB+-station. In de aanvankelijke uitzendperiode van 07:00 tot 19:00 uur zullen bekende Qmusic-dj’s, waaronder Kimberley [lees verder]

Blog
Patrick Kicken: Slim of dom? De vrouw van Sander Lantinga wordt nu ook zijn producer ’s ochtends
[BLOG] Het laatste wat ik wil is dat mensen gaan zeggen dat ik nooit aandacht geef hier aan de prachtige vrouwen die ons radiowereldje rijk is. Dat ze vaak op verkeerde plekken terechtkomen is niet [lees verder]
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Koen helemaal met je eens. Neeeeeeeeeeeeee
Daar gaat weer een leuke zender naar de kloten.
Is dit een JOEke? Die twee zet je toch niet op zo’n zender?
Een mooi format wordt direct om zeep geholpen door gelul radio! Draai muziek als hoofdmoot! Luisteraars blij, adverteerders blij.
Aandeelhouders blij want nog goedkoper ook.
Ik zou hem niet missen bij Veronica, rotstem. Doe mij maar Van Inkel bij Veronica, altijd goed. Jordi Mulderij mag ook wel promotie krijgen, lekker vlot.
Zoals ik al eerder reageerde nu is het leuk om naar Joe te luisteren veel muziek weinig gezeik twee personen in de ochtend wordt gelul net als bij de andere.
Van 6 tot 9 en van 16 tot 18 uur is de NL radio een ramp. Volgens mij denkt de meerderheid van de luisteraars er zo over maar net als in de politiek: de minderheid heeft het voor het zeggen. Doodziek word je van dat oeverloze gelul en zogenaamde gelach Hahahaha.
Dan ben je niet de enigste, lachradio is niet meer van deze tijd.
Gewoon lekker een non stop station gaan luisteren of een audio streamingdienst opzetten. 🙂