NBCUniversal komt met eigen streamingplatform

Ook  NBCUniversal gaat de concurrentie aan met Netflix. In 2020 zal het mediaconcern zijn eigen streaming OTT-dienst lanceren. De nieuwe dienst zal ook in Europa beschikbaar zijn.

De streamingservice zal gratis zijn voor de 52 miljoen klanten van Comcast Cable en Sky Pay-TV en krijgt een advertentiemodel. Het platform maakt gebruik van ‘interactieve reclame’. Er komt ook een advertentievrije premiumversie beschikbaar.

Verwacht wordt dat de dienst Originals gaat brengen, maar ook gebruik gaat maken van externe partners bevat. Daarnaast wordt er gebruikgemaakt van de video-archieven van onder andere Universal Studios.

Spreekbuis.nl

WAARDEER DIT ARTIKEL!

Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Donatie Spreekbuis € -

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*