
Luistercijfers week 3: Goede week voor DPG, Qmusic en JOE stijgen samen het hardst

Weinig veranderingen in de top drie behalve dat de sportzomer zijn vruchten begint af te werpen voor NPO Radio 1. Radio 10 krabbelt weer wat naar boven ivm een ietwat langere luisterduur maar verliest wel [lees verder]
Sky Radio scoort weer eens boven de 9% marktaandeel, Radio 10 ziet de extra luisteraars door de 80’s Top 1500 en bijbehorende reclamecampagne weer verdwijnen. De ochtendshow van Gerard Ekdom scoort beneden stationsgemiddelde, wat er [lees verder]
De Top 2000 stemweek en het idee om een extra 500 titels te vormen die de lijst net niet gehaald hebben zorgt er nu al voor dat NPO Radio 2 marktleider is, nog voordat de [lees verder]
Copyright © 2019 Spreekbuis

Ik luister naar radio continu
Ik Luister het meest naar Arrow classic rock
Ik luister lekker naar radio Veronica deze week heerlijk met die 80s top 1000
Op Coen en Sander na vind ik Joe saai station
NPO Radio 2 nog steeds marktleider en de grootste zender van Nederland. Ik luister nog altijd met veel plezier via de gouwe ouwe FM naar deze zender. Binnenkort weer de Top 80’s week.
De top duizend op Veronica betekent twee weken meer muziek en minder gepraat van de dj’s en onnodige items, telefoongesprekken, geneuzel onderling. Dat geeft te denken Mediahuis!
hier kun je zo vaak top 1000 luisteren zonder gepraat van de dj’s en onnodige items, telefoongesprekken, geneuzel onderling:
https://open.spotify.com/playlist/11HH0iJ2LFQd2v9nIMywUR?si=3488042bf1df4a1e
Al gedacht aan Joe (weinig gesprekken) of Sky Radio (geen gesprekken)? Ook hebben heel wat zenders non-stop kanalen.