Sittin’ on the dock of the bay van Otis Redding is net als vorig jaar het favoriete soul- en jazznummer van de luisteraars van NPO Radio 2. De zo vroeg overleden Amerikaanse soulzanger stond vorig jaar ook bovenaan in de zwarte lijst die dit weekend te horen is op de zender en ook op NPO Soul&Jazz.
Populair in de complete lijst, die 526 nummers kent, zijn Stevie Wonder en Michael Jackson. Caro Emerald, Typhoon, Bo Saris en Kyteman vormen onder meer de Nederlandse inbreng. De Zwarte Lijst van de NPO wordt voor de achtste keer uitgezonden.
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie