
Talpa Network is een test aangegaan met de Hilversumse audiotechnologie startup XS2RADIO.
De text-to-speech technologie van XS2RADIO maakt van geschreven online nieuwsartikelen automatisch gesproken nieuwbulletins in de bekende huisstijl van Shownieuws. Consumenten kunnen hierdoor, naast de tv-uitzending en online nieuwsvoorziening, nu ook het meest actuele entertainmentnieuws beluisteren.
De Shownieuws Update-nieuwsbulletins worden elke vier uur ververst en zijn te beluisteren via Shownieuws.nl en JUKE op de pc, smartspeaker of als korte podcast op de smartphone kunnen luisteraars 24/7 op de hoogte blijven van het laatste nieuws.
Richard Otto (co-founder XS2RADIO) meldt aan Adformatie.nl: ‘De technologie van XS2RADIO biedt de mogelijkheid om met reeds bestaand nieuws op laagdrempelige wijze nieuwe content-consumptiemomenten voor de consument te creëren. Uit IAB-onderzoek blijkt dat 43% van de mediatijd wordt besteedt aan audio luisteren. Het aanbieden van online nieuws in audio is daarmee een logische keuze.’
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie