Op 1 januari verdwijnen de ‘2.42-omroepen’. Dit zijn levensbeschouwelijke omroepen die geen leden hebben maar zendtijd kregen op grond van hun achterban. De Moslim Omroep met een achterban van circa 1 miljoen moslims heeft geen aansluiting weten te vinden en wordt per 1 januari opgeheven.
De laatste jaren kwamen veel van de 2.42-omroepen vooral in het nieuws door bestuursconflicten en zelfs subsidiefraude. Bij de Nederlandse Moslim Omroep werden in het verleden meerdere medewerkers vervolgd wegens fraude en begin dit jaar was er een geweldadige bezetting van het OHM-hoofdkantoor.
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie