NPO2-zendermanager Gijs van Beuzekom meldt aan ANP dat Brandpunt+ van tv gaat, omdat het programma niet haar doelstellingen heeft gehaald.
“Het tv-programma haalde de doelstellingen niet: niet in kijkcijfers, niet in de beoogde doelgroepen en ook niet in impact”, stelt Van Beuzekom.
Binnen de omroep is veel onrust ontstaan nu bekend is geworden dat KRO-NCRV24 journalisten gaat ontslaan door het staken van de tv-activiteiten van Brandpunt. NPO wil komende tijd ‘meer ruimte voor journalistieke storytelling – lineair en online’ creëren.
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie