Trump klaagt BBC aan en eist 10 miljard dollar schadevergoeding

Donald Trump heeft een rechtszaak aangespannen tegen de BBC en eist 10 miljard dollar schadevergoeding van de Britse omroep. Volgens de Amerikaanse president heeft de BBC zich schuldig gemaakt aan laster door een misleidende montage van een toespraak, waardoor het leek alsof hij zijn aanhangers opriep tot geweld voorafgaand aan de bestorming van het Capitool op 6 januari 2021.

De BBC heeft excuses aangeboden voor de montage, maar stelt dat er geen juridische grond is voor de claim. Trump eist tweemaal 5 miljard dollar schadevergoeding, wegens laster en vermeende oneerlijke handelspraktijken.

Spreekbuis.nl

WAARDEER DIT ARTIKEL!

Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Donatie Spreekbuis € -

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*