Er komt ook op NPO Radio 5 een eigen nieuwsvoorziening in 2016. In haar meerjarenbegroting schrijft de NPO dat ook haar muziekzenders een belangrijke informatieve functie hebben en dat die verder versterkt gaat worden. De huidige nieuwsvoorziening op 3 FM, Radio 2 en FunX wordt uitgebreid.
Zenders die al een eigen, speciaal geproduceerd NOS bulletin hebben, worden mogelijk nog meer hiermee voorzien. Verder is er op alle zenders ook in andere programma’s redactionele aandacht voor nieuws en achtergronden, die bij de desbetreffende zender passen.
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie