
De RadioRing wordt donderdagavond voor het laatst uitgereikt. AVROTROS, dat de prijs twintig jaar organiseerde, stopt ermee vanwege bezuinigingen bij de publieke omroep. Toch verdwijnen de radioprijzen niet.
NPO, AVROTROS, Talpa Radio, DPG Media, Mediahuis Radio en FD Mediagroep werken samen aan een nieuw initiatief dat in 2027 van start moet gaan. Of de naam RadioRing blijft bestaan, is nog niet bekend.
AVROTROS blijft betrokken, maar draagt de organisatie over. De Gouden RadioRing werd sinds 2006 uitgereikt aan het populairste radioprogramma van Nederland.
Wij vinden het fijn dat andere radiopartijen met een gezamenlijk initiatief een vervolg willen geven aan de radioprijzen. Hoewel AVROTROS stopt met de organisatie van de RadioRing, blijven we als kennispartner betrokken bij de toekomst van de radioprijzen. We dragen onze expertise over aan dit nieuwe gezamenlijke initiatief. Hiermee wordt een nieuwe basis gelegd, waar radiomakers de erkenning krijgen die zij verdienen.

Geef als eerste een reactie