Deze week waren Dennis Storm en Valerio Zeno met een Amerikaanse wagen en virtual-realityrillen voor opnames op de Wageningen campus. Het BNN-duo deed daar een aantal experimenten voor hun tv-programma Proefkonijnen.
In Proefkonijnen worden in wezen serieuze wetenschappelijke vragen op een grappige en toegankelijke manier gesteld. Het is nog niet officieel, maar naar verwachting wordt er met virtual reality een ‘dronkemansrit’ nagebootst. Het programma is begin 2015 op tv te zien. The Virtual Dutchmen ondersteunen dit project.
Spreekbuis.nl sprak laatst Avinash Changra (WEAREVR) over de VR-mogelijkheden voor omroepen. Het interview is hier te lezen.

WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie