
Spreekbuis-blogger en radiomaker Patrick Kicken is weer te horen op de Nederlandse radio. Kicken heeft afgelopen zondag een proefuitzending gemaakt bij KISS FM en is komende zondag opnieuw tussen 16.00 en 18.00 uur op de zender te horen.
Voor Kicken betekent dit een terugkeer achter de radiomicrofoon na een lange periode waarin hij nog maar sporadisch programma’s maakte. De radiomaker was in het verleden onder meer te horen bij 3FM en Radio Veronica. Bij die laatste zender stopte hij in 2016.
KISS FM richt zich op actuele hits en populaire muziek en is te ontvangen via FM in een groot deel van de Randstad, landelijk via DAB+ en online. Ook voormalig Radio Veronica-dj Luc van Rooij is sinds deze week bij KISS FM te horen met een middagprogramma.
Kicken noemt zijn eerste uitzending vooralsnog een proef en zegt te willen ontdekken of hij na jaren van radiostilte nog steeds plezier beleeft aan het maken van radio.
Lees ook:
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.
