
Gordon is begonnen als tv-recensent op zijn Facebook-pagina onder de titel Heuckeroth Zapt!. In zijn eerste bijdrage spaart hij voormalig SBS-baas Tina Nijkamp niet. Volgens Gordon misbruikt Nijkamp dagelijks de kijkcijfers door enkel de voorlopige standen op Instagram te delen, terwijl officiële instanties zoals het NMO alleen de volledige cijfers – inclusief uitgesteld kijken – toestaan. “Dát ondermijnt de geloofwaardigheid van het hele systeem.”, aldus Gordon.
“Die halve cijfers schetsen een verkeerd beeld,” schrijft Gordon. Als voorbeeld noemt hij Briljante Breinen, dat aanvankelijk als “matig” werd bestempeld, maar uiteindelijk meer dan een miljoen kijkers trok. Ook verwijt hij Nijkamp selectief zwijgen, zoals bij het forse kijkcijferverlies van Ter Land, Ter Zee en in de Lucht.
“Elke ochtend zijn ze er weer: de kijkcijfers. Voor sommigen een leuk spelletje, maar voor makers en zenders keiharde werkelijkheid.”
Tegelijk prijst Gordon Linda de Mol voor haar lef en vakmanschap met Briljante Breinen. Zijn conclusie: kijkcijfers moeten eerlijk en transparant worden gedeeld, zonder “halve waarheden en hele flops.”

Ik vind Tina juist heel transparant en volgens mij is ze transparant. Een vakvrouw die het super goed doet.
Jammer Gordon, ik heb je hoog zitten en geniet van je humor. Maar hier sla je wat mij betreft de plank volledig mis…
Goh, Talpasterren die elkaar in de reet kruipen, wat een verrassing. En is dit waar Gordon die recensierubriek voor begonnen is? Om anderen weer de maat te nemen?
Hij moet ook altijd vooraan staan om anderen de les te lezen, ‘verbeteren de wereld, begin bij jezelf’……
Nu Angela de Jong is gestopt denkt meneer Heukeroth in het gat te kunnen springen.
TV recensent is een journalistiek vak.
Dat gaat verder dan, met behulp van AI en Chatbots negatieve stukjes schrijven.
En kritiek leveren op een recensent, in dit geval Mw.Nijboer, is geen recensie maar slechts commentaar.
Gerard Nijboer liep ooit marathons.
Dat niemand ziet dat het duidelijk met ai geschreven is way Gordon typt.. bizar!
Groet, Henny Kuipers 66 jaar
Dat niemand ziet dat het duidelijk met ai geschreven is wat Gordon typt.. bizar!
Groet, Henny Kuipers 66 jaar
Precies. In zijn “recensie” van RTL Tonight betitelde hij de voice-over als “de auditieve versie van lauwe thee”. Dit is niet zijn soort humor. Dit is humor die door AI gegenereerd wordt.
De Heuck kan niet foutloos spellen, vandaar.
De indeling van de tekst is anders. De zinsopbouw is anders. De grapjes zijn anders want Chatgpt heeft begrenzingen in wat het wel en wat het niet zegt. Oftewel zijn hele recensie is lauwe AI-thee geworden. Alleen de rancune naar Tina en Angela is gebleven.
Aandachtsgeil, meer is het niet! Inhoud van een hersenloos figuur.
Kan hij zich zelf niet enkeltje naar de maan lanceren 😀 Daar wilt Musk best wel bij helpen en Musk als piloot.