Onderzoek: 40% Nederlanders geïnteresseerd in ott tv als dit goedkoper is dan vast tv abonnement

Vier op de tien Nederlanders staat er voor open om tv te kijken via een app wanneer dit een kosten besparing oplevert. Dat blijkt uit recent onderzoek van Telecompaper binnen het Consumer Insights Panel.

De interesse is met 68 procent veruit het grootst onder de groep Nederlanders die al overweegt om zijn tv abonnement op te zeggen. Over the top (ott) tv, via NPO, Videoland en NLZIET kijken is dan een goed alternatief. De hoge inflatie en economische situatie speelt mogelijk ook een rol. Al eerder bleek dat drie op de tien Nederlanders willen bezuinigen op telecomdiensten.

Spreekbuis.nl

WAARDEER DIT ARTIKEL!

Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Donatie Spreekbuis € -

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*