NPO-baas Shula Rijxman wil meer geld voor de publieke omroep. “Art, Twan, Gerard, nu Marc. Allemaal talenten die bij de publieke omroep konden groeien en bloeien en nu, op hun hoogtepunt, worden weggekocht”, zo verwijst ze naar enkele presentatoren en directeuren die de NPO verlieten voor een commerciële concurrent. Dagblad Gooi en Eemlander vroeg aan haar lezers of de Publieke Omroep nu voldoende budget ontvangt.
Op de stelling reageerden 369 respondenten. Ruim driekwart is van mening dat de publieke omroep momenteel voldoende budget ontvangt.

Spreekbuis.nl is op gebied van mediazaken partner van Gooi en Eemlander.
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie