
Oud-radiomaker Bert Wijfjes is overleden. Hij werkte jarenlang bij Radio Oost en was de grondlegger van het programma Toppers van Toen, Treffers van Nu. Tot aan zijn pensioen bleef hij verbonden aan RTV Oost.
In de jaren zeventig werd Wijfjes bekend als Bert Bennett bij zeezenders Radio Caroline, Radio Atlantis en Radio Mi Amigo. Na het einde van de zeezenders werkte hij kort bij de VARA en stapte medio jaren tachtig over naar RTV Oost, waar hij ruim dertig jaar actief was.

Waarom zo’n klein berichtje?? Hoe oud is hij eigenlijk geworden?? Wat hebben wij nu aan een halve of eigenlijk nog minder dan een halve, nieuwsbericht.
Bert Wijfjes is 75 jaar oud geworden.
Dit is te lezen op rtvoost.nl
Na een ongelukkige val. Op rtv Oost is idd meer over Bert te lezen.
Gecondoleerd familie vrienden en (oud)collega,s
Zie je hier wel eens een heel nieuwsbericht dan?
Allemaal door AI gegenereerd, dat verklaard dit.
Betekenis en gebruik
Verklaart is de tegenwoordige tijd (tweede of derde persoon) van verklaren.
Verklaard is het voltooid deelwoord van verklaren.
Lekker belangrijk, taalnazi droeftoeter!
Correct taalgebruik getuigt van beschaving. Iets dat jij overduidelijk niet bezit Marcel.
Dat mag jij finden….
Komop heren. Beetje respect mag wel.
Oh daar hebben we het deugkneusje weer.
yeb
Jammer dat je zo reageer Marcel. Vind het gewoon voor mensen die Bert kennen jammer de offtopic berichten.
Ben ik dan een deugkneus? Oke dan. Het zal je opluchten ofzo?
Trouwens op radiowereld.nl hebben ze wel de moeite genomen om een heel artikel te plaatsen.
Huilie huilie………….. over 100 jaar zijn we allemaal dood!