Art Rooijakkers terug bij Nieuws van de Dag

Vanaf maandag 2 juni is Art Rooijakkers weer te zien als presentator van Nieuws van de Dag, na een maandenlange afwezigheid vanwege een stembandoperatie. Tijdens zijn herstel namen Thomas van Groningen, Pim Sedee en Maarten Steendam de presentatie tijdelijk over. Hij deelt de presentatie nu weer met Malou Petter.

8 Comments

  1. Ga maar terug naar RTL4, of was daar maar gebleven……Gelukkig zie ik dat programma nooit, Hier gaat de TV pas rond 21.20 aan.

  2. Bedankt voor de waarschuwing…veel te behoudende en ultra linkse presentator voor zo’n programma. Ik vind het over het algemeen wel erg tegenvallen de laatste tijd met dat rechtse geluid in dit programma. Als je zelf Frits Barend en Lillian Marijnissen gaat uitnodigen kun je net zo goed je programma Op6 noemen i.p.v. Op1.

    • @Marcel: helemaal mee eens! Goed idee om tegenover het NOS Journaal een nieuwsprogramma met een wat rechtse signatuur neer te zetten. Echter maakt John de Mol een denkfout door dit programma door een linkse woke presentator te laten presenteren. Getuige de aanvaring met Wierd Duk in een van de eerste uitzendingen.

      En Malou Petter met haar linkse NOS uitstraling helpt het programma ook niet verder. Eigenlijk was de tijdelijke afwezigheid van Art Rooijakkers een mooi moment geweest om hem definitief af te voeren! Het programma zat met andere presentatoren net in de lift en de linkse Art Rooijakkers kan rechts georiënteerde kijkers afschrikken om naar nieuws van de dag in plaats van het NOS journaal of RTL nieuws te gaan kijken.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*