Reüniesite SchoolBANK is na de komst van social mediasites, zoals Hyves en Facebook op de achtergrond gedrukt. Er zijn echter nu plannen om er een TV-programma voor SBS van te maken.
SchoolBANK. Concurrent Hyves bestaat niet meer, maar SchoolBANK lijkt een tweede jeugd te krijgen. De inschrijvingen en bezoek op SchoolBANK.nl stijgen weer en Sanoma heeft plannen om van SchoolBANK een televisie programma te maken. De cross-over naar andere kanalen is niet geheel nieuw. Onlangs bracht Sanoma haar VT-wonen printtitel ook naar de buis. De plannen om van SchoolBANK een televisie programma te maken zitten nog in een premature fase.
WAARDEER DIT ARTIKEL!
Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Geef als eerste een reactie