Infostrada Productions door als Southfields

De aandelen van tv-producent en technologiebedrijf Infostrada Productions zijn overgenomen van CMI Holding. Het Nederlandse productiebedrijf gaat onder de nieuwe naam Southfields zelfstandig verder 

Het directie team van Southfields bestaat uit de directeuren Arthur Zuijderwijk en Ernst Veldkamp. Rik Sentrop en Emiel Gobes completeren als mede-aandeelhouders het managementteam. Wechem en Van den Boogaard zijn vooral bekend al mede oprichters van Eyeworks.  Vorig jaar werd door CMI Infostrada Sports Group en Infostrada Interactive al verkocht. 

Spreekbuis.nl

WAARDEER DIT ARTIKEL!

Als je dit artikel waardeert en je waardering wilt laten blijken met een kleine bijdrage, dan kan dat. Zo help je onafhankelijke mediajournalistiek in stand houden.

Donatie Spreekbuis € -

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*