Afghaanse vrouw uit AVROTROS-docu weer vrij

De Afghaanse vrouw die te zien was in de documentaireserie Hila Voorbij de Taliban is vrijgelaten. Dat meldt AVROTROS. De sportlerares werd eerder deze maand samen met een journaliste opgepakt door de Taliban.

Na de arrestatie haalde de omroep de serie uit voorzorg offline. Volgens AVROTROS was er geen directe aanleiding om een verband te leggen tussen de arrestatie en de documentaire. In de serie sprak de vrouw openlijk over de positie van vrouwen en meisjes in Afghanistan. Over de toestand van de andere opgepakte vrouw is nog niets bekend.

2 Comments

  1. Taco “JEW” Zimmerman (hij kent zijn eigen afkomst niet) is zijn naam: UBER-ANTISEMITISCH, heeft in zijn UBERHAAST om UBERWOKE te zijn, uiteraard gesponsord door de belastingbetaler, verder niet nagedacht over de eventuele gevolgen.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*